Sık Sorulan Sorular
06 Mayıs 2022

Muayenelerden fark ücreti alıyor musunuz?
Resmi güvencesi olan hastalarımızdan (SSK, Bağ - Kur, Emekli Sandığı, Devlet Memurları ve Belediye Çalışanları) muayene fark ücreti alınmamaktadır.

Öneri ve şikayetlerimizi hastanenizde kime bildirmeliyiz?
Her türlü öneri ve şikâyetlerinizi 'Hasta Hakları' birimimize sözlü veya yazılı olarak iletebilirsiniz. WEB sitemizde dilek ve önerileriniz linkinden ve hastanemizin belirli alanlarında bulunan hasta görüş ve öneri kutuları aracılığı ile görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Tüm öneri ve şikâyetler Hasta/Hasta Yakını Görüş ve Önerilerini Değerlendirme Ekibimiz tarafından değerlendirilmektedir.

Hastanenizde muayene olmak istiyorum neler yapmalıyım?
Hastanemizde muayene olmak isteyen hastalarımız geldikleri zaman işlemlerine başlayabilecekleri gibi muayene olmak istedikleri bölüme önceden randevu alarak da hizmetlerimizden faydalanabilirler. Önceden randevu alma sistemi sizlerin bekletilmemesi ve işlemlerinizin hızlı bir şekilde ilerlemesi açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Randevulu hastalarımız, randevu saatinden önce T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanları yardımıyla işlemlerini tamamlayabilirler. Randevu almak için 182 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz yada hastanerandevu.gov.tr adresinden randevu alabilirsiniz.

Laboratuvar sonuçlarını web sitenizden görüntüleyebilir miyim?

Evet, web sitemiz üzerinden laboratuvar sonuçlarını online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Öneri ve şikâyetlerimizi hastanenizde kime bildirmeliyiz?
Her türlü öneri ve şikâyetlerinizi 'Hasta Hakları' birimimize sözlü veya yazılı olarak iletebilirsiniz. Web sitemizde dilek ve önerileriniz linkinden ve hastanemizin belirli alanlarında bulunan hasta görüş ve öneri kutuları aracılığı ile görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Tüm öneri ve şikâyetler Hasta/Hasta Yakını Görüş ve Önerilerini Değerlendirme Ekibimiz tarafından değerlendirilmektedir.